вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 2

ВИДЕО: Кловнот убиец се врати – Поради оваа скриена камера цела Италија е во страв!

klovn

Последни вести

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести