среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

ВИДЕО: Клупа која ќе ви го разубави денот

klu

Последни вести

Со седнувањето на оваа клупа можете да и кажете збогум на сериозноста бидејќи истата ги спојува луѓето на необичен начин и секој би посакал да седне на неа барем еднаш.

Иако изгледа како и секоја друга, намената на оваа клупа е сосема различна и дефинитвно го прави денот поубав.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести