среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 55

ВИДЕО: Кога детето не сака уште едно бебе во семејството

209475

Последни вести

На оваа видео снимка можете да ја видите реакцијата на едно од двете слатки дечиња кога нивната мајка им соопштува дека ќе имаат уште едно братче или сестриче.

„Не можеш, бидејќи имаш две деца! Зошто би сакала да добиеш уште едно дете и да го замениш едно од своите деца…Тоа е едноставно премногу!“, вика малото момче и продолжува: „Тоа нема смисла! Имаш две деца и би требало да не сакаш засекогаш, а не да имаш уште едно дете!

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести