сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Видео: Кога детето се бори да не заспие

decak-san-borba-1411573737-573959

Последни вести

Преслатко мало момче кое храбро се бореше со уморот, но сепак не успеа да остане буден.

Ова видео целосно ќе ве разнежни, бидејќи детето е преслатко во својата борба со сонот кој сепак на крајот го своладува. Јуначки се држеше, но на крај не успеа да победи.

Погледнете:

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести