недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Видео: Кога ќе го нокаутирате тато

GbkZFEmyn8Fo

Последни вести

Петгодишно девојче ги покажа своите боксерски вештини, таа всушност го нокаутира својот татко.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести