четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 39

(ВИДЕО) Кога ќе го видите ова никогаш повторно нема да вкусите банана

banana

Последни вести

Љубителите на банани откако ќе го погледаат ова видео, тешко дека ќе продолжат да ги сакаат како претходно.

На снимката се прикажува како во здрава банана се „крие“ голем пајак, кој ни најмалку не е пријатно да се гледа.

Не може да бидеме сигурни како пајакот успеал да се најде во внатрешноста на бананата, но всушност и не би сакале тоа да го дознаеме.

Најчитани вести