петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Видео: Кога ќе го видите поранешното момче на автопат

meri-630x354

Последни вести

Една 26 годишна Русинка е обвинета за обид за убиство откако го истурка автомобилот на нејзиното поранешно момче надвор од патот.

Имено, настанот се случил кога Мери Артемиева на автопатот го забележала нејзиниот поранешен партнер Чаритон Анисимов (28) со неговата нова девојка.

Најчитани вести