вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 36

Видео: Кога ќе ве изненади басот

gs

Последни вести

Кога си купувате нов автомобил добро проверете каква внатрешна оперма има во него.

Овој човек незнаејќи што следува уживаше во музиката која беше пуштена на неговото радио.

Но, кога дојде моментот да се вклучи басот, се случи нешто урнебесно смешно.

Погледнете

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести