петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

ВИДЕО: Кога љубовта станува инстинкс

s

Поврзани вести

Пред три години на Мелин Амрин му е дијагностицирана Алцхајмерова болест, но кога тој се загубил на 30 мај правел нешто што ги разнежни сите.

Мелин не се сеќава на ништо, дури ни на името на сопругата. Кога се загубил неговата сопруга пријавила во полиција, а кога го пронашле по кратко време, Мелин ги изненадил сите. Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести