среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Кога најмалите ќе пробаат лимон

Ова видео е едно од најгледаните.

111

Поврзани вести

На оваа видео снимка можете да видите што се случува кога најмалите ќе пробаат лимон…

Нивните лица стануваат кисели, исто како и вкусот на лимонот – такви се реакциите на бебињата, кои воедно се навистина многу интересни.

Погледнете го видеото и ќе сфатите зошто истото е едно од најгледаните.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести