вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 13

Видео: Кога снежна утка ќе ви се насмевне

utka

Последни вести

Утката се чини главно мистериозна и мудра, но понекогаш изгледаат така да посакате да ги погалите.

Посебно кога ќе „нафрлат“ насмевка на лицето и кога ќе замижат како што прави оваа Утка.

Снимката на Утката поставена е минатата недела на Јутјуб и привлече голем број на посетители.

Корисникот кој го направил видеото напиша дека таа Утка секогаш го поздравува со тој израз на лицето.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести