сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ВИДЕО: Кога татковците се трудат да ги импресионираат децата…

tatkovci-1

Поврзани вести

Тие навистина се трудат да бидат добри татковци: грижливи, забавни, вистински пример за сопствените деца… Но тоа не им успева секогаш.

Погледнете го ова видео и татковците што ќе ве насмејат до слози.

Најчитани вести