среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

ВИДЕО:Колегите на Антиќ погодуваат кое е национално животно на Македонија?

Колегите на Антиќ се обидуваат да дадат одговор на прашањето : Кое е национално животно на Македонија?

atlanta

Поврзани вести

Играчите на „Атланта Хоукс“ и колеги на нашиот Перо Антиќ  погодуваат кое е национално животно на Македонија? Знаете ли вие?

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести