понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Видео: Косовското Собрание има бошњачка секс бомба

duda-balje-foto-printscreen-

Последни вести

Претставничката на бошњачката заедница во Собранието во Косово, Дуда Балје, привлекува со својот актрактивен изглед и вели дека комплименти добива и од мажите и од жените.

-Обично комплименти добивам повеќе од мажите, нааведува таа.

На прашањето дали нејзиниот сопруг е љубоморен таа одгововара позитивно, но дека се прилагодува.

– Мојот сопруг е љубоморен, но се прилагодува на оваа ситуација, рекла таа.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести