петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

ВИДЕО: Кралската гарда прегази турист

garda

Последни вести

Кралската гарда буквално избутка турист од патот бидејќи не го ослободил местото каде тие треба да поминат.

Овој маж секако ја научи лекцијата, но на малку погруб начин.

Погледнете…


 

Најчитани вести