недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Кратка и возбудлива средба помеѓу мечка и храбар Швеѓанец

mackaaa

Последни вести

Станува збор за една навистина интересна видео-снимка која стана вистински хит на интернет. Се знае дека шведските темни мечки се обично мошне срамежливи, но повремено може да наидат и на луѓе. Една вачва средба беше овековечена и стана вистински хит на интернет.

Ралф Персон заедно со сопругата шетал низ шума кога им пришла мечката. Погледнете ја реакцијата на овој храбар Швеѓанец, но и на мечката.

Најчитани вести