четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ВИДЕО: Креативна реклама за македонски вина во Канада

vino500

Последни вести

Во рекламата за вина кои се нудат во Канада, македонските вина се претставени како вкус кој ве враќа во историјата.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести