петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

ВИДЕО: Куче кое знае да менува пелени

kuce

Поврзани вести

Кучето Чарли дефинитивно секоја мајка на бебе би сакала да го има во својот дом, бидејќи знае да менува пелени.

Прво подава марамчиња за да може тато да го избрше задникот на бебето.

Потоа додава чиста пелена…

Па бебешка пудра за да биде суво бебето…

А валканата пелена ја фрла во корпа за ѓубре.

Кој не би посакал ваков помошник, нели?

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести