петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

ВИДЕО: Кучето сака бебето постојано да е чисто!

v152534

Последни вести

Добро познато ни е дека кучињата најголема љубов чувствуваат за најмалките во семејството. Кучето од оваа видео снимка реши својата љубов да ја докаже со бакнежи.

Малиот Елиот и кучето женка Гема навистина се сакаат и постојано се заедно. Мајката на Елиот пак често ги фотографира и снима.

Таа го овековечила и моментот кога Гема решила дека е време да го исчисти Елиот. Слаткото бебе и дозволи, но таа малку го скокоткаше.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести