недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Купил стан од 24 квадрати и го претворил во нешто неверојатно

stan

Последни вести

Кристијан Шалерт ги изненадил сите свои познаници кога купил стан од само 24 квадрати. Кога се вселил, на подот имало само еден стар душек. Станот бил без таван, ѕидовите биле со стара боја и сѐ морало да се поправи. Но, тој точно знаел што сака да направи со ова станче.

Погледнете…

Најчитани вести