вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 1

Видео: Кустурица и Моника Белучи во жешки сцени во филмот „На млечниот пат“

Многумина мажи би сакале да се на местото на славниот режисер Емир Кустурица. Во филмот „На млечниот пат“ тој сними љубовни сцени со сексапилната Моника Белучи.

кустурица_и_белучи-520x294

Поврзани вести

Многумина мажи би сакале да се на местото на славниот режисер Емир Кустурица. Во филмот „На млечниот пат“ тој сними љубовни сцени со сексапилната Моника Белучи.

Кадрите се снимани во Република Српска. Да биде уште поинтересно, вреди да се слушне како италијанската убавица зборува српски.

Најчитани вести