петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ВИДЕО: Кутре се онесвести откако по 2 години ја виде сопственичката

pas-snaucer-830x553

Последни вести

Ова кутре преплавено од емоции буквално се онесвести откако по две години ја виде Ребека, која е член на семејството кое го одгледува.

Ребека се преселила во Словенија пред две години но не можела со себе да го поведе своето милениче Кејси, кој очигдно не ја заборавил и покрај долгото отсуство.

Кога дошла во својот семеен дом во Пенсилванија, Кејси ја дочекал со воодушевување. Оваа снимка на која се гледа емотивниот момент за кратко време стана вистински хит, за што сведочи и бројот на прегледите.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести