сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 4

ВИДЕО: Лабрадор полуде кога Португалија даде гол

kuce

Последни вести

Лабрадорот од оваа видео снимка кој очигледно навива за Португалија бувално полуде кога неговата репрезентација постигна гол.

Снимката на која се гледа неверојатната реакција на кучето е само уште еден доказ дека грозницата наречена Светско Првенство во фудбал не ги тресе само луѓето.

Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести