четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 49

ВИДЕО: Латас ја фрли „бомбата“ – „групњак со Заев и српска старлета“

latas432

Последни вести

Урнебесен предлог на Драган Павловиќ Латас до претседателот на СДСМ, Зоран Заев.

– Сакаш ли во понеделник, со мои раце и цело знаење, да ти направам снимка дека си имал групњак со Сораја? Ако сака, може да му дадам снимка и транскрипт дека примил пари од ИСИС. Што сака Заев, ќе му направам за еден ден. Со негов глас, со Сораја, со офкање, со стенкање, со тој третиот… што не знаеме дали бил со Заев или со Сораја… се можеме да направиме, никој тоа не може да го докаже, ама народ ќе се забавува, порача Латас, пишува Прес24.

Најчитани вести