недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 18

Видео: Лавица за домашно милениче, гостите едвај извадиле жива глава

lavica-napad-1404647582-529513

Последни вести

Погледнете ја оваа шокантна снимка и држете се подалеку од дивите животни.

Имено, еден брачен пар, наместо куче или маче за домашно милениче чуваат лавица. За тоа колку е опасно ова животно да се чува во цивилизациски услови ќе ви каже овој сведок, кого лавицата изненадно го нападнала, а сопственичката едвај успеала да го одвои несреѓниот човек.

Погледнете како овој човек поминал.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести