недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 22

ВИДЕО: Лазаров помеѓу најдобрите пеналџии

kire

Последни вести

Кога се во прашање листите на најдобрите во ракометот, речиси и да нема такво нешто кое може да помине без Кире Лазаров.

Најдобриот македонски ракометар Кире Лазаров е во друштво и на најдобрите пеналџии.

Најчитани вести