недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: „Леден предизвик“: Чарли Шин има опасна конкуренција

120792867

Поврзани вести

Актерот Патрик Стјуарт уште еднаш докажа дека е вистински господин.

Тој ја прифати номинацијата за леден предизвик, но наместо да се полее и да вришти, тој тоа го изведе скромно, елегантно, како што само тој знае.

Стјуарт без ниту еден збор напиша чек за АЛС фондацијата, потоа зеде кофа полна мраз, од која стави неколку коцки мраз во чаша, си тури виски и наздрави.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести