среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 43

(ВИДЕО ) „Леден предизвик“: Наместо со вода, се полеа со сопственото млеко?!

Со оглед на тоа што има четиримесечен син, Оливија Вајлд вели дека не знае што да прави со толкава количина на млеко.

poleva-mleko500

Последни вести

Триесетгодишната актерка, Оливија Вајлд, се приклучи кон хуманитарната акција „ce Bucket Challenge“, но нејзиното видео е сосема поинакво.

Наместо со нормална кофа со вода, ѕвездата од „Доктор Хаус„ и „Трон“, одговори на предизвикот на својот балкон во Њујорк и тоа полевајќи се со сопственото млеко.

Со оглед на тоа што има четиримесечен син, таа вели дека не знае што да прави со толкава количина на млеко.

Доколку Оливија сакаше да го сврти вниманието на јавноста кон неа, приклучувајќи се кон оваа хуманитарна акција, успеа во тоа, но наместо поддршка доби само критики од огорчените обожаватели.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести