петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 65

Видео: Летни фризури за 5 минути

mqdefault

Последни вести

Во текот на летото на секоја девојка и жена и е мачно да ги уклучува пеглата за коса или пак фенот за да ја направи својата омилена фризура.

За да не ви паѓа косата на лицето со што дополнително ви се створа жештина, на следново видео можете да видите две фризури кои се погони за секоја прилика, а за нивно правење ви се потребни само вашите прсти, стегачи и малку лак за коса

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести