сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 15

ВИДЕО: Лицата на патниците од мистериозно исчезнатиот авион

victim-pics

Поврзани вести

Веќе две недели се бара мистериозно исчезнатиот авион. Но, глобалната потрга се интензивира бидејќи во него има 239 патници со екипажот. Од нив повеќе од две недели нема ни трага, ни глас, но семејствата и роднините се’ уште се надеваат на позитивен исход од потрагата.

Еве дел од оние кои беа на несреќниот авион.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести