петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 58

ВИДЕО: Љубовта буквално и е испишана во окото!

news-2014-Mart-oko_love_574509977

Последни вести

Љубовта се гледа по погледот, но на оваа жена љубовта буквално и ја пишува во очите.

Англискиот збор љубов на оваа жена и е испишан во белката од окото, доколку не забележавте веднаш стопирајте го видеото на шестата секунда.

Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести