понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ВИДЕО: Луксузните вили на уапсените лихвари

untitledvilihshyus

Последни вести

На оваа видео снимка можете да ги погледнете луксузните вили на осомничените лихвари уапсени во акцијата „Чекан“.

Покрај луксузните автомобили вредни илјадници евра тие располагале и со огромен недвижен имот.

Погледнете…

Најчитани вести