понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Мадона избламирана од синот

Роко Ричи, синот на поп иконата Мадона и режисерот Гај Ричи ја избламира мајка си на мрежата Вајн (Vine).

madonna

Поврзани вести

Како и сите тинејџери и тој е „заразен“ со кратки и хумористични видеа, а за да биде уште попопуларен тој ја снимаше и мајка си.

Но, очигледно како 13-годишник не му е гајле што неговата славна мајка нема перфектна шминка на неа, ниту пак фризура, а хит му се нејзините златни заби.

Па, иако Мадона се грижи да скрие нејзините години и на секое појавување на сцена изгледа беспрекорно, синот ја издаде.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести