петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

(ВИДЕО) Маестрална изведба на Каролина во „Икс фактор“

karolina

Поврзани вести

Во синоќешното издание на музичкото шоу „Икс фактор“ како специјална гостинка настапи поп-дивата Каролина Гочева која со изведба на композицијата „Кој да ми запее“ ја  воодушеви публиката.

Овој настап Каролина го искористи за своевидна промоција на нејзиниот последен албум „Макеоднско девојче 2“ на поазарот од српско-хрватско јазично подрачје.

Погледнете…

 

.

Најчитани вести