петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 34

ВИДЕО: Мајчината љубов кон предвреме роденото бебе ќе ве облее со солзи

premature-ward-with-mom-1024x636

Последни вести

Погледнете го ова прекрасно видео од таткото кој ја документирал првата година од животот на својот син и постојаната љубов што детето ја добива од мајката во  тешките моменти низ кои поминале.

Вашето срце ќе се скрши кога ќе го видите малиот Вард при раѓањето, но, ќе се израдувате кога ќе ја видите неговата трансормација!

Најчитани вести