вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 47

ВИДЕО: Мајка дочекана од најслатката сцена!

bebe

Последни вести

Една мајка за момент излгла од станот во кој сами останале таткото и нивното бебенце, а кога се вратила останала вчудневидена. Таа била дочекана од најслатката сцена.

Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести