петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 30

ВИДЕО: Мајка и ја отсекла главата на својата тримесечна ќерка

dezijaVotkins

Последни вести

Американската полиција ја приведе дваесетгодишната Дезија Воткинс од Синсинати, која на брутален начин ја убила својата тримесечна ќерка.

Како што пишуваат американските медиуми мајката му ја отсекла глава на бебето. Соседите на мајката велат дека се шокирани од злосторството.

-Сметам дека никој при здрава свест нема да направи такво нешто – рекол еден сосед.

Најчитани вести