понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Видео: Мајка во Бразил го оставила бебето на тротоар и избегала

beba-1404488765-528615

Последни вести

Шокантна видео снимка се појави на интернет во која една мајка од Бразил го остава само што роденото бебе на улица и бега.

Бебето поминало дури 12 часа само додека да не е пронајдено од случаен минувач. За среќа тоа е во одлична состојба.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести