вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 2

ВИДЕО: Мајката на Стефан ја дознава лошата вест…

stefan

Последни вести

Тажната вест на својата мајка ја соопштува братчето на Стефан.

Во моментот кога мајката на Стефан дава изјава за српски Курир, тие дознаваат за смрта на својот син.

Дванаесет годишниот Стефан Илиќ денес беше пронајден мртов во канал.

Стефан исчезна во саботата околу пладне во Србија.

Најчитани вести