недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 7

ВИДЕО: Мајсторијата на Станиќ и Манасков

metalurg

Поврзани вести

Познавањето на соиграчите, добрата уиграност и брзото размислување синоќа резултираат со еден од најубавите голови во ракометот. Погледнете ја мајсторијата што голманот Дарко Станиќ и крилото Дејан Манасков од вчерашниот натпревар на Металург против дански Колдинг.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести