Магазин

ВИДЕО: Македонец ја запроси девојката по лет со падобран

ВИДЕО: Македонец ја запроси девојката по лет со падобран

Јовица помина 2.200 километри со своето возило до Задар, а потоа се искачи на уште 3.000 метри надморска височина со авион за да ја запроси својата девојка Сашка.

zap

По летот со падобран, тој клекна на колена и ја запроси.

zap1

Јовица и Сашка биле во врска повеќе од 4 години.

Видеото погледнете го ОВДЕ.

Извор: Среќа.мк