понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Видео: Малата дива Лена

lena-stamenkovic-1411764455-575071

Последни вести

Лена Стаменковиќ има само 10 години, а со својот настап таа ги воодушеви публика и жирито.

Погледнете го нејзиниот настап:

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести