четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ВИДЕО: Мажи за првпат депилираат интима

zona

Последни вести

На оваа видео снимка можете да видите како неколку момци за првпат одат на депилација на интимната зона.

Жените редовно одат на делипација и покрај тоа што знае да биде премногу болна, но мажите досега не ја искусиле болката при депилација на интимата.

Погледнете го ова урнебесно видео и следниот пат кога ќе одите на депилација, понесете го и партнерот со вас.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести