петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 55

ВИДЕО: Мецана ја фати дремка!

1601__800x800_brown-bear-sleeping-on-its-back_m7e0314-kubak-bay-katmai-national-park-ak-iso1250-800mm-f56-1-500_0

Поврзани вести

Оваа мечка која ужива во попладневната дремка веќе ги освои симпатиите на интернет корисниците.

Мечката прво ја проверила територијата, а потоа легнала на лулашката и секако, задремала.

Мечката спиела на лулашката околу половина час и потоа се вратила во шумата.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести