вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ВИДЕО: Мечка истрча на патот Охрид – Кичево

mecka

Последни вести

Мечка истрча меѓу автомобилите на коловозот од патот Охрид – Кичево, објави  порталот Охрид 1.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести