четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 39

ВИДЕО: Медицинските сестри усреќија болно девојче!

devojce

Последни вести

Оваа видео снимка ќе ви го стопи срцето!

Едно девојче од Сао Паоло е сместено во болница бидејќи нејзиното тело е преслабо.

Освен телевизорот таа во собата нема ништо друго.

За среќа, медицинските сестри се обиделе ова девојче да заборави на сите маки барем за момент и да се почуствува како сите други деца.

Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести