петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

ВИДЕО: Менување чешма на босански начин

cesma

Последни вести

Промената на чешма воопшто не е комплицирана постапка, но овој човек од БиХ се сетил дека треба да ја исклучи водата откако почнала да прска на сите страни.

Воопшто не е лесна задачата кога под силен притисок мора да замените чешма, но овој Босанец одлучи да оди до крај.

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести