вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 47

ВИДЕО: Милионер расплака бремена жена пред камера!

milioner

Поврзани вести

При снимањето на шоуто „Профитот“ милионерот Маркус Лемонис во еден од своите маркети ја сретнал Тами која работела како менаџер на продавницата. Таа во моментот работела и како шанкерка во некој локал, како би имала доволно пари за да преживее.

Маркус решил да и исплати чек во висина од нејзини 6 плати и покачување на платата кога ќе се врати од породилното боледување.

Погледнете:

Најчитани вести