Магазин

Видео: Милионерка признала дека орално задоволува 15 годишно момче

Видео: Милионерка признала дека орално задоволува 15 годишно момче

Моли Шетак најпрво започнала да коментира на фотографиите на тинејџерот кој што ги објавувал на Инстаграм, по што резултирало со допишување и гледање, а додека биле во нејзината куќа на плажа, орално го задоволувала иако нејзиниот син бил на само неколку метри од нив.

Поранешната навивачка во НФЛ лигата и поранешна сопруга на познатиот бизнисмен и милијардер Меја Шетак, Моли Шетак (47), е уапсена поради сексуално злоставување на малолетник. Инаку мајката на три деца последните неколку недели беше под истрага за наводи сексуални односи со 15-годишен ученик од Блатимор.

Според полицискиот извештај све започнало кога обвинетата почнала да коментира на фотографиите на тинејџерот кој што ги објавувал на Инстаграм, по што резултирало со допишување и гледање. Таа малолетникот постојано го чекала после школо, за тоа како да ја продолжат нивната сексуална афера.

Таа изнајмила куќа на плажа, каде што го повикала нејзиниот малолетен љубовник, како и нејзиниот син и неговите пријатели. Иако таа на таткото на нејзиното “момче“ му ветила дека нема да дозволи конзумирање на алкохол, сепак го послужила со вино. Таа на малолетникот му понудила да го прошетаат кучето на плажа, ама на место тоа орално го задоволувала, додека нејзиниот син и неговите пријатели се забавувале на терасата од куќата.

Од полицијата тврдат дека таа го однела во спалната соба, каде што се соблекала и и имала орален секс со тинејџерот. Тогаш му рекла дека ќе води љубов со него доколку тој се согласи, но наводно тој одбил и си заминал од собата и после тоа никогаш не и се јавил. Неколку недели после овој настан, таа го побарала на Инстагарам, а малолетникот на крајот од август за овој настан ја известил полицијата по што следеше и нејзино апсење.