петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ВИДЕО: Младоженец ја посрамоти невестата на свадба

mladozenec500

Последни вести

Младоженецот од оваа видео снимка на невестата и приреди ужас.

Таа свадбата ќе ја памети целиот живот, но очигледно не по добро. Традицијата за вадење на подвезицата од ногата на невестата вообичаено трае кратко, но на оваа свадба се се претворило во агонија кој траела пет минути поради пијанството на младоженецот.

Најчитани вести